درباره ما

احتراما به استحضار می رساند فروشگاه هپی بای عامل فروش مستقیم شرکت آرین سامان کالا به مصرف کننده نهایی در سراسر ایران می باشد.

شرکت آرین سامان کالا نماینده انحصاری شرکت یونانی Mega Disposables S.A.تولید کننده محصولات سلولزی بهداشتی از جمله پوشک بچه با برند Babylino Sensitive می باشد. این پوشک از اوایل مردادماه 93 بطور رسمی وارد بازار ایران شد و تاکنون با مجوز واردات از سازمان غذا و دارو دست اندرکار واردات و توزیع انحصاری این پوشک در ایران می باشد.

ویژگیهای کیفی پوشک Babylino Sensitive

این پوشکدارای ویژگیهای خاص، انحصاری و شاخص­های ارزنده بهداشتی منطبق با آخرین اصول تدوین شده از سوی اتحادیه اروپا (EuropeanCommunity) و نظارت­های خاص و ضروری به منظور پایش و بهبود مستمر کیفیت کالاست.

  • این پوشک تنها پوشک دارای استاندارد معتبر و بین المللی Oeko-Tex 100 می باشد. این استاندارد دارای چند کلاس است که سخت گیرانه ترین آن مربوط به الیاف و محصولی است که در تماس با پوست کودکان صفر تا 3 سال قرار دارد.

Oeko-Tex Standard 100 تایید می کند که محصول دارای این استاندارد، در تماس با پوست انسان هیچ گونه حساسیت پوستی ایجاد نمی کند.

هرساله کلیه مواد اولیه، میانی، محصولات نهایی و فرآیندهای تولیدی کارخانه MEGA DISPOSABLE S.A در قالب بازرسیهای ادواری بدون اطلاع قبلی مورد تست، بازرسی و پایش ویژه Oeko-Tex Standard 100توسط  «موسسه آکرودیته بین المللی تحقیقات و آزمایش برای محصولات سلولزی» قرارگرفته و انطباق محصولات و فرآیندهای تولیدی با آخرین شاخص های سلامت و بهداشت و موارد منع استفاده از مواد مضر اتحادیه اروپا موسوم به REACH Annex XVII مورد تایید قرار می گیرد.

بنابراین عملا این پوشک تنها پوشک ضد حساسیت موجود در بازار ایران و مورد نیاز نوزادان و کودکانی است که دارای پوستی حساس می­باشند.